Вітання Предстоятеля УПЦ митрополиту Феодосійському і Керченському Платону з нагоди 40-річчя архієрейської хіротонії

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,
ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ ПЛАТОНУ,
МИТРОПОЛИТУ ФЕОДОСІЙСЬКОМУ І КЕРЧЕНСЬКОМУ

Ваше Високопреосвященство! Дорогий Владико!

Прийміть мої щирі вітання з ювілеєм — 40-річчям Вашої Архієрейської хіротонії!

Чотири десятиліття тому Господь судив Вам зійти на найвищу сходинку ієрархічного служіння в нелегкий для Руської Православної Церкви час. Відтоді і донині, Ви з батьківською турботою оберігаєте ввірене Вам стадо Христове, закликаючи народ Божий до любові та милосердя.

З моменту прийняття сугубої апостольської благодаті Ви виконували різноманітні послухи, які покладало на Вас Священноначалля. Майже 20 років Ви невтомно здійснювали архіпастирське служіння на Аргентинській кафедрі, де благовіствували про вічні Євангельські істини та робили свій внесок для творення Тіла Христового (Еф. 4:12). Своїм життям та діяльністю Ви здобули любов кліру і пастви та визнання громадськості.

Милістю Божою нині Ви плідно продовжуєте свій архієрейський послух на Кримській землі, освяченій подвигами святителів Луки (Войно-Ясенецького), Гурія (Карпова) та Антонія (Абашидзе). Під Вашим керівництвом в нещодавно утвореній Феодосійській єпархії активно розвивається єпархіальне життя та ведеться конструктивний діалог між світською і духовною владою регіону.

У цей пам’ятний день молитовно бажаю Вам, дорогий Владико, всемогутньої Божої допомоги у Вашому архіпастирському служінні на благо Церкви Христової. Нехай Всещедрий Господь завжди щедро наділяє Вас Своїми милостями і щедротами!

Многая і благая Вам літа!

З любов’ю у Христі Ісусі

+ВОЛОДИМИР,